firma

oferta kontakt
 
 
     
   

Firma NPL jest czołowym producentem przenośników taśmowych przeznaczonych do odstawy urobku w oddziałach wydobywczych kopalni zarówno podziemnych jak i na powierzchni, w zakładach przeróbczych, placach składowych itp.

W naszej ofercie znajduje się także kompletna linia sortowni odpadów komunalnych, a także systemy wolnostojących wiat w modułowej zabudowie wyposażone w standardowe pojemniki. Posiadamy również pojemniki wolnostojące do segregacji makulatury, szkła, plastiku w różnych formach i kolorystyce, zapewniającej kompozycyjność architektoniczną i dające możliwość dostosowania do istniejącej już struktury wyposażenia technicznego. Oferujemy także części do przenośników zgrzebłowych w tym: stacje zwrotne, bębny, sprzęgła, multicross, łożyskowania i blachy.

Ponadto zajmujemy się budową konstrukcji stalowych ze stali zwykłej i nierdzewnej, realizujemy zamówienia wg własnej dokumentacji lub powierzonej, wykonujemy montaż, zapewniamy serwis i dostawę.

Produkcja nasza wykracza poza kraj i obejmuje Europę Północną m. in. Danię, Norwegię i Szwecję - dostarczamy tam urządzenia odpylające i filtrujące. Wierzymy, że tak szeroka oferta jest w stanie zaspokoić potrzeby klientów reprezentujących różnorodne branże.

Nasi specjaliści są do państwa dyspozycji służąc swoją wiedzą i doświadczeniem.

 
 
   
   
NPL sp. z o.o. 39-300 Mielec, ul. Drzewieckiego 31/13, ZAKŁAD PRODUKCJI METALOWEJ, 38-450 Dukla, ul. Kopernika 4, tel./fax 013 43 309 29
e-mail: biuro@ekorn.pl